• Śliniaki

W tej kategorii znajdziesz urocze śliniaki dziecięce wykonane z naturalnych, organicznych materiałów. Wszystkie śliniaki, podobnie jak inne produkty z naszej oferty, szyte są ręcznie w naszej pracowni OH BABE – pozwala nam to na pełną kontrolę w zakresie wyboru odpowiednich tkanin, a także gwarantuje staranne wykończenie ubrań i akcesoriów dla dzieci. Szukasz najlepszych produktów dla swojego dziecka wykonanych z bezpiecznych materiałów i z poszanowaniem dla środowiska? Śliniaki, które znajdziesz w naszej ofercie, z pewnością przypadną do gustu Tobie i Twojemu dziecku.

 

Kiedy śliniak dla dziecka się przydaje?

Uroczy śliniak dziecięcy z organicznej bawełny lub lnu zapewni Twojemu maluchowi maksimum higieny podczas spożywania posiłków, co w przypadku noworodków może mieć miejsce nawet kilkanaście razy dziennie! Dzięki odpowiednio dobranemu śliniakowi dla dzieci nie trzeba za każdym razem prać ubranka maluszka, kiedy ubrudzi się podczas karmienia. Jest to więc dodatek bardzo praktyczny – pozwala zachować czystość podczas jedzenia. Śliniaki dla dzieci, ze względu na częste pranie, powinny być wykonane z trwałych materiałów, które nie będą się niszczyć lub blaknąć po każdym czyszczeniu. Dobrze również, jeśli tkanina pozwala na szybkie wytarcie śliniaka wilgotną ściereczką – ułatwia to zachowanie higieny jeszcze podczas spożywania przez dziecko posiłku.

Właśnie dlatego do wykonania śliniaków dziecięcych z naszej oferty użyliśmy najwyższej jakości organicznych materiałów, takich jak len, muślin czy bawełna, które opatrzone są specjalnymi certyfikatami potwierdzającymi ich naturalny, czysty skład. Tkaniny te są antybakteryjne i antyalergiczne, dlatego śliniaki z naszej kolekcji doskonale sprawdzą się również w przypadku maluchów ze skłonnością do uczuleń i podrażnień. W ofercie znajdziesz między innymi śliniaki z organicznego muślinu GOTS, który jest miękki i niezwykle przyjemny w dotyku – mogą one także pełnić rolę  chustki na szyję. Dostępne są także śliniaki bawełniane opatrzone certyfikatem OEKOTEX STANDARD 100 oraz śliniaki z organicznego lnu wykończone bawełną, które charakteryzują się przewiewnością i miękkością. Wszystkie materiały użyte do uszycia śliniaczków zapewniają dziecku odpowiednią termoregulację, dzięki której maluch się nie poci i nie przegrzewa. Z naszych śliniaczków OH BABE z powodzeniem korzystać mogą nawet najmłodsze dzieci.

Śliniaki dziecięce z organicznych tkanin z pracowni OH BABE

Wszystkie śliniaki dla dzieci z naszej oferty wykonywane są ręcznie w naszej pracowni. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów zapewniających dzieciom komfort i higienę. Produkty te sprawdzą się również jako śliniaki dla noworodków. Znajdziesz u nas wiele wzorów, kolorów i modeli – w tym także śliniaki z kieszonką, które pozwalają zachować jeszcze większą czystość podczas karmienia. Rodzice chwalą nasze produkty w pisanych dla nas opiniach, wspominając o ich wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą śliniaków w naszym sklepie internetowym.